Aktualności
Poprzedni Następny
Powrót

Plany na 2014

 

W 2014 roku Fundacja Impact kontynuje promocję koncepcji audience development i wspieranie procesów budowania publiczności sektora kultury w Polsce.

Jesteśmy już po szkoleniach pracowników instytucji kultury w woj. zachodniopomorskim oraz warsztatach dla uczestników Programu Teatr Polska Instytutu Teatralnego.

Dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego:
- rozpoczniemy szkolenia w kolejnym mieście (i województwie) – Wrocławiu,
- obejmiemy także indywidualną opieką konsultacyjną kilka instytucji kultury w Polsce - Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, Teatr Muzyczny w Gdyni oraz Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie.

Dzięki dotacji m.st. Warszawy w październiku  zrealizujemy warsztato-konferencję “Sztuka dla widzów” w Warszawie.

Prowadzimy także warsztaty dla studentów Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Rozpoczęliśmy współpracę z Pełnomocnikiem Prezydenta m.st. Warszawy przy tworzeniu Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej. Pierwszym działaniem było przeprowadzenie przez Agnieszkę Wlazeł krótkiego szkolenia dla dzielnicowych koordynatorów Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej na temat publiczności i odbiorców działań edukacji kulturalnej. Konsultowaliśmy tekst dokumentu programowego, który powinien być zostać zatwierdzony na jesieni.

Jeśli wasza instytucja jest zainteresowana konsultacjami lub szkoleniem pracowników w zakresie budowania publiczności  prosimy o kontakt rozwojwidowni@art-impact.pl.

To długofalowy, dynamiczny i całościowo zintegrowany proces stawiający WIDZA w centrum codziennych działań całej organizacji. Ważna jest zarówno dbałość o dotychczasową publiczność, jak i świadome docieranie do nowej. >>>